Konstellatsiooni teadmised üksikemadele

Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut OÜ korraldab alates september 2024

Konstellatsiooni teadmiste edastamine üksikemadele

Eesmärk:

Suurema selguse loomine oma elus  ja alateadliku tasandi sidemetes. Heaolu võimaldamine endas.

Konstellatsiooni õppes osalejate elu muutub väga palju paremaks peale omandatud teadmiste kasutamist oma elus. Saamas ei pea kõik saama konstellööriks, et siis vajalikud muudatused oma ellu tuua. Seega soovin konstellatsiuoonide teadmisi edastada neile, kes ei soovi konstellööriks saada, aga soovivad oma ellu muutusi tuua. Kellelgi pole palju kaotada, aga võita võib palju.

Sobib:

Kohtumiste sisu:

Õpperühm ÜK-24/01 õppe kestus: september 2024 – jaanuar 2025.

Üksikemade grupp koguneb 1 kord kuus pühapäeviti.(22.09; 27.10; 03.11; 01.12 ja 05.01.25)  Grupp saab alustada kui on registreerunud 10-12 inimest. Registreerimistasu  ja ühe kohtumise tasu on 70€. Registreerimistasu on samas ka esimese kohtumise tasu. Kestvus 5 kuud. Kokkuleppel võimalikud erinevad tasumise variandid. Lisaks teadmistele on hinna sees iga osaleja  konstellatsioon grupis ja üks konstellatsioon eraldi konstellatsioonipäeval.

Kohtumised algavad 10.15 ja lõppevad 18.00. (selles osas võib esitada ettepanekuid)

Kohvipaus on kl.11.45 ja kestab 15.min.

Lõuna algab 13.30-14.30.(vajadusel saab muuta)

Peale lõunat on veel üks kohvipaus 15 min sobival ajal.

Õppekava:

I kohtumine: Turvalise ruumi loomine. Konstellatsiooni  tutvustamine ja sellest kuidas konstellatsioonid saavad kasulikud olla. Osaleja lühike tutvustus. Piisab nimest, aga võib lisada mitu last ja kui kaua üksi. Kaks konstellatsiooni.

II kohtumine: Jagamise  ring neile kes soovivad – 30min. Konstellatsioonist tulenevate teadmiste käsitlemine, tunnetamine, tunnetega seonduv,  arutelud , 2 konstellatsiooni.

III kohtumine: Jagamise ring. Peresüsteemide dünaamikad ja seosed. Paarisuhete ja suhete süsteemne käsitlus.  Stressiga seonduv. Kuidas väljuda  raskete tunnete ringist? 2 konstellatsiooni

IV kohtumine: Jagamise ring. Rõõmsatel ja õnnelikel lastel on õnnelikud vanemad. B. Hellinger. Rasketest dünaamikatest vabanemise võimalused ja soovitud tee leidmise võimalused. 2 konstellatsiooni

V kohtumine: Teadmised selle kohta, mida tuleks vältida kooselus ja mis aitab luua soovitud elu. Tagasiside ring.’

 

Palun registreeruda kodulehel www.konstinst.ee

https://www.konstinst.ee/registreeru/

Täiendav informatsioon:

Kalmer Kase telefonil 5159066