Õpetajad

Jaana Saar

Olen oma valdkonnas tegutsenud juba pea 11 aastat. Endiselt täiendan end nii siin, kui väljaspool Eestit.

Alustasin hüpno- ja psühhoteraapiatega kohe kursuse alguses ning aasta hiljem ka konstellatsioonimeetodiga. Esialgu praktiseerisin eraseanssidel, privaatselt tutvusringkonnas. Samal ajal pidevalt iseseisvalt juurde õppides, lugedes väliskirjandust ning diskuteerides omaala spetsialistidega. Oman mahukat, võõrkeelset konstellatsioonialast eraraamatukogu.

Loogiline jätk oli minu jaoks kehapsühhoterapeudi (erinev kehateraapia või kehatööst, kuigi  kokkupuutepunkte on omajagu) väljaõpe. Samal ajal õppisin struktuurseid konstellatsioone ning tegin ametlikud perekonstellööri kõrgema taseme paberid Moskva Süsteemsete Lahenduste Instiduudis, Olga Knjazeva käe all. Õpingute loetelu leiad siit: https://minad.ee/minust/

Igapäevaselt töötan terapeudina ning erinevate grupiteraapiate ning koolituste läbiviijana. Lisaks, 2-3 korda aastas, viin läbi Minade Laagreid – psühholoogiliselt intensiived enesearengu kümblused. Seminarid, kursused ja praktilised loeng-koolitused on teine peamisi tegevusi.

Koostöö – Eesti Kaitseliit, Märjamaa Vallavalitsus, Tõrva Vallavalitsus, Võru lasteaed “Okasroosike”, Kajama Kool, Tallinna Tehnikakõrgkool, erakool Teadlik Mina, MTÜ Maria ja Lapsed, SA Lapsepuue, Haridustreff 2022, Meaningful Talks, Tanel Jäppinen, Rita Rätsepp ja paljude teistega.

Armastusest selle valdkonna vastu, asutasin Minade Kooli. Viies läbi terapeudi täiendõppe kursust:  https://minad.ee/minadekool/

Uudse teemana on lisandunud prenataalse süvateadvuse meetodi arendamine ning Eestisse toomine, koostöös Iisraeli kolleegiga. See kätkeb endas erinevate meetodite kombineerimist, fookusega prenataalsesse aega. Tegemist on inimese struktuurse ülesehitusega füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Uurides just kehaimpulsse, mis mõjutavad inimese reaktsioone, uskumusi, käitumist, emotsioone jne. Veebruaris 2023 toimus esimene 3-päevane avatud kogemusseminar.