Õpetajad

Kalmer Kase

Konstellööride õppe korraldamine ja läbiviimine. Supervisioonide läbiviimine õppes.

Perekonstellatsioonid, töösuhete konstellatsioonid, struktuursed konstellatsioonid, nõustamine ja individuaalsed konstellatsioonid.

Konstellatsioonidega tutvusin 2005.a. Perekonstellatsioonide õpingud Riias algasid 2006 ja kestsid 3 aastat. Samal ajal õppisin Kiievis asutuste ja organisatsioonide konstellatsioone, mille lõpetasin ka 2009.a.

Konstellatsioonide teostamisega alustasin aastal 2008. Siis täiendasin ennast teraapiate alal Riias aastatel 2011-2014, kus Akadeemia lõpetamisel olen looduslähedase tervenemise meetodite ekspert, mida kinnitab väljastatud diplom.

Õpingud konstellatsioonide õpetajaks algasid Moskvas 2015. Peale lõpetamist 2018 alustasin perekonstellatsioonide õppegruppi koolitamisega ja kuni käesolava ajani tegelen põhiliselt konstellööride koolitamisega.

Kindlasti teen vähemalt korra kuus konstellatsioone nii Tartus kui Tallinnas, viin läbi Konstellatsioone tutvustavat moodulit Holistilises Instituudis ja Univesuse koolitustel.

Mõned aastad tagasi täiendasin ennast Struktuursete konstellatsioonide õppega. Olen ennast pidevalt täendanud paralleelsete ja täiendavate koolitustega.

Oman täiskasvanute koolitaja kutset.

Lähiajal soovin osaleda Pereterapeutide koolitusel, et olla paremini kursis erinevate suundadega ning nii pakkude paremat võimalust neile, kes otsivad lahendusi oma elus ja neile, kes soovivad ise rohkem teada saada ja õppida konstellööriks.