Õpetajad

Kristel Rannamees

Töökogemus konstellöörina

Alustasin konstellatsiooni töötubade läbiviimist vahetult pärast 4 aastase konstellatsiooni väljaõppe läbimist 2013 ja jätkanud regulaarselt nende läbiviimist kaks korda kuus. Järjest enam soovivad kliendid kasutada konstellatsiooni meetodit ka minu individuaalsetel vastuvõttudel.
Töötan psühholoogilise nõustajana nii individuaalklientide kui paaridega. Kasutan oma nõustamises erinevaid metoodikaid nagu analüüsiv vestlus, Imago paariteraapia, konstellatsioon, töö metafoorsete kaartidega, tajupositsioonide vahetus, tühja tooli tehnika, juhitud kujutlus, hüpnoos, kehatöö.

Teemad, millega minu poole sagedamini pöördutakse on:

Kevadeti ja sügiseti viin juba 8 hooaega läbi konstellatsiooni meetodit tutvustavat loengusarja, mis koosneb 5 õhtusest moodulist, mille käigus tutvustan konstellatsiooni põhimõtteid, ülesehitust ja meetodi erinevaid kasutamisvõimalusi. Loengusarja käigus teeme ka praktilisi harjutusi, mille vahetu tervendav mõju on tunda juba kohapeal.

Ülipopulaarseks on osutunud minu 2-päevased konstellatsioonilaagrid, mida viin läbi 2 korda aastas talvel ja suvel.

Lisaks olen töötanud täiskasvanute koolitaja ja psühholoogilise nõustajana üle 15 aasta. Olen enda loodud koolitus- ja nõustamiskeskuse Sisemine Areng OÜ juht. Olen esinenud paljudel konverentsidel ja viinud läbi erinevaid psühholoogiaalaseid koolitusi nii ettevõtete meeskondadele kui avatud koolitustena. Levinumateks teemadeks on stressijuhtimine, emotsioonide juhtimine, meeskonnatöö, enesekehtestamine, konstellatsiooni meetodi tutvustamine.

Akadeemiline haridus